Widgets

Eshte hera e trete qe Elena kapet nga kamerat e Big Brother duke ngritur bluzen qe te tregoje linjat e pasme. Si duket ajo e di qarte qe ka vemendjen e publikut me keto xheste dhe mendon se do te shkoje sa me prane finales duke treguar vithet ne Big Brother. Gjithsesi deri tani e ka luajtur mjaft mire lojen. Dy fotot e saj te meparshme bene bum ne mediat shqiptare si ato te shkruara dhe ato online. Fotot e saj mund ti shikoni edhe ne faqen tone

Welcome to My Blog

Sponsor!

- Të drejta të rezervuara © Mirësevini në bloggerin tonë! -Shqipria live- Platforma Blogger - Dizenjuar nga Psycho -