Widgets Sic e shikoni kete foto qe tregon se nje kalimtar kap me dhune nje vajze dhe tenton te kryeje maredhenie me te , vajza tenton te largohet por forca e burrit mbizoteron ne kete rast ! Fati i saj qe ndodhen ca kalimtare aty dhe burri largohet me vrap prej frike te tyre. Pas nje infoje te vajzes thot qe : Un po rrija duke shijuar ajrin e paster ne ate ambient te gjelbert kur dikush me erdhi nga pas dhe me shtrengoi , ne fillim kujtova qe ishte ndonje person qe e njoh dhe po e ben per shaka por kur me kapi tek ci cat aty ktheva koken dhe pash qe nk e njihja fare , tentova te ikja por me kish mberthyer fort per mesi dhe nuk u largova dot , fati im ishte qe disa kalimtare erdhen aty dhe ai iku direkte.

Welcome to My Blog

Sponsor!

- Të drejta të rezervuara © Mirësevini në bloggerin tonë! -Shqipria live- Platforma Blogger - Dizenjuar nga Psycho -