Widgets

Moderatorja e embel e Top Channel-it, Albana Osmani duket se eshte bere “ngjarja e dites” kur ngeli ne trafik me nje gome te care.

Por, kjo brenge e saj nuk zgjati shume, pasi per nje bukuroshe si ajo, nuk munguan as djemte e shkathte te Topit qe e rregulluan gomen me shpejtesi. “Eh, mos te lasht zoti pa nje makine BMW dhe pa disa cuna te Topit”

Welcome to My Blog

Sponsor!

- Të drejta të rezervuara © Mirësevini në bloggerin tonë! -Shqipria live- Platforma Blogger - Dizenjuar nga Psycho -